Warning: Parameter 2 to WPE\Site_Preview::the_posts() expected to be a reference, value given in /home/kesiseny/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286
Kariyer Koçum – Kesişen Yollar

Kariyer Koçum Programı

Kariyer Koçum, vizyonu geniş, kariyerinde nereye doğru yönelmek istediğinin farkında olan ve özellikle bu yaz yurt dışında veya yurt içinde staj yapma hedefi olan bir grup üniversite öğrencisine*, kariyerlerinin erken aşamasında doğru adım atmaları için bire bir danışmanlık sağlayan 6 aylık bir program!

Kimler başvurabilir?

– Türkiye’de bir üniversiteye kayıtlı, birinci sınıfı başarıyla bitirmiş ve 2018’de mezun olmayacak
– Kesişen Yollar danışmanlık programına başvurmuş
– Mayıs 2018 için somut ve ulaşılabilir bir hedefi olan
– Alanında başarılı lisans öğrencileri

Kariyer Koçum Programı kapsamında:

– Her ay bire bir görüşmelerde yeni hedef planlama / gelişim takibi.
– Alanında önde gelen isimlerle tanışma olanağı
– Mühendislere özel bire bir programlama teknik mülakat provası
– Yurt dışında çeşitli ülkelerde veya yurt içinde staj yapmış, yüksek lisans veya doktora eğitimi alan, alanlarında üstün başarıya sahip Kariyer Koçum ekibimizde çalışan gönüllülerle bire bir çalışma fırsatı

* 2018 yurt dışında staj programı kapsamında vereceğimiz toplam maddi desteğin en az %50sini Kariyer Koçum öğrencilerine ayrılmıştır.

Kariyer Koçum adaylarından beklentilerimiz:

– Kararlı ve istikrarlı bir şekilde hedeflerine doğru ilerlemeleri
– Dernek imkanlarından pro-aktif bir şekilde faydalanmak için motive olmaları

Kariyer Koçum programına kabul alan öğrencilere sağladığımız koçluk programı tamamen iki tarafın gönüllü olarak katıldığı bir etkinliktir ve profesyonel bir düzeyde tutulacaktır. Öğrencilerin Kariyer Koçlarından en iyi şekilde faydalanmaları kendi inisiyatifinde olacaktır ve öğrencilerin bu süreçte pro-aktif bir rol almalarını bekliyoruz. Daha detaylı bilgiler için, lütfen SSS kısmındaki cevapları okuyunuz.

2018 için başvuru dönemi kapanmıştır!